Menu
Your Cart
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.

Eşofman Takımı

• Modelin Üzerindeki Ürün: 36/S bedendir.• Modelin Ölçüleri: Boy:1,73 Kilo:54 Göğüs:84 Bel:64 Basen:88 • Ürünün;- Üst Boy: 61cm- Üst Göğüs: 56cm- Alt Boy: 87cm- Alt Bel: 28cm- Kalıp: Normal ( Bedenler arasında 2 cm fark vardır. )• Kumaş Türü: %100 Pamuk• Ürün Özellikleri: Likralı değildir...
92,86TL
FFF Crop Eşofman Takımı YeşilÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu..
111,70TL
Düz Eşofman Altı BeyazÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu için d..
48,40TL
FFF Düz Eşofman Altı Gül KurusuÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz.Ürün %100 Pamuktur. PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu..
48,40TL
Düz Eşofman Altı LilaÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu için de..
48,40TL
Düz Eşofman Altı SiyahÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu için d..
48,40TL
FFF Düz Eşofman Altı YeşilÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz.Ürün %100 Pamuktur. PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu için..
48,40TL
FFF Eşofman Altı BeyazÜrün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJ Pamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden olduğu için d..
55,00TL
FFF Eşofman Altı Siyah Ürün içerisindeki kullanım talimatına uyunuz%100 Pamuk, Örme Kumaş PAMUKLUGİYSİLERİN AVANTAJPamuk, her tür hava koşullarına uygun bir malzeme olduğu için pamuklu kumaşlardan yapılan giysiler; yazın serin, kışın sıcak tutar. Nadiren ciltte alerjik reaksiyona neden ..
55,00TL
• Modelin Üzerindeki Ürün: 36/S Bedendir.• Modelin Ölçüleri: Boy:1,75 Kilo:55 Göğüs:90 Bel:63 Basen:93 • Ürünün;- Üst Boy: 64 cm- Üst Göğüs: 58 cm- Alt Boy: 93 cm- Alt Bel: 31 cm- Alt İç Bacak Ölçüsü: 65 cm- Alt Ağ Ölçüsü: 26 cm- Alt Bel Yüksekliği: 30 cm- Kalıp: Normal ( Bedenler arasında 2 cm fark..
154,75TL
FFF Paraşüt Eşofman Alt Siyah BeyazÜrün %100 PolyesterPolyester Kumaş Özellikleri Nelerdir?Polyester kumaşın insanlar tarafından sıkça tercih edilmesinin ilk nedeni elbette ki sağlam ve esnek bir kumaş türü olmasıdır. Bununla birlikte, hafif oluşu da diğer bir tercih edilme sebebidir.Dokunulduğunda ..
67,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)